Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбувся мітинг з нагоди 5-ї річниці визволення українських міст від російської окупації

Цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації. У червні-серпні 2014 року українські військові визволили від російської окупації Лиман, Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку, Костянтинівку, Бахмут, Торецьк, Авдіївку, Красногорівку, Мар’їнку.

Вчора, 6 серпня, у військовій частині А 1499 в Пирятині відбувся мітинг з нагоди 5-ї річниці з часу визволення українських міст та вшанування пам’яті учасників антитерористичної операції. Як повідомили у Пирятинській міськраді, під час заходу поіменно згадали усіх загиблих пирятинців, які захищали цілісність і незалежність нашої Батьківщини – Максима Аранчія, Віталія Білька, Олександра Шляхтича, Івана Олійника, Анатолія Курочку, Андрія Конопльова, Бориса Козака, Станіслава Таранця та Юрія Стрельцова.

Анастасія Степануха прочитала вірш, який нікого з учасників зібрання не залишив байдужим, а гіркі сльози присутніх були тільки цьому підтвердженням.

Керівники міста та району, військовослужбовці, родини загиблих учасників антитерористичної операції, представники колективів міської ради, райдержадміністрації та районної ради вшанували світлу пам’ять учасників антитерористичної операції покладанням квітів до їх могил.