Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбулася сесія міської ради

На порядок денний було винесено 66 питань.

Як розповіли у міській раді, перед початком засідання, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту, було заслухано начальника Пирятинського відділення поліції ГУНП України в Полтавській області Олексія Возного, який проінформував про стан розслідування справи щодо жорстокого побиття 9 березня пирятинця Сергія Шевченка. Олексій Возний повідомив, що розлідування завершено та справу скеровано до суду.

У ході засідання депутати внесли зміни та доповнення до Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ та низки діючих програм, а саме: „Сучасне оснащення рятівника – запорука надійного порятунку людей“, утримання об’єктів комунальної власності Пирятинської міської ОТГ, розвитку фізичної культури і спорту місцевого осередку ГО „ВФСТ „Колос“, діяльності Пирятинської міської ради, розвитку дорожнього руху та його безпеки в Пирятинській міській ОТГ, оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Сесією затверджено Програму диспетчеризації ліфтів багатоквартирних житлових будинків м.Пирятин на 2019 рік та виділено кошти у сумі 63,6 тис. грн. для переобладнання ліфтів у 4 будинках; Програму надання фінансової підтримки соціально-культурним проектам „Зробимо Пирятинську громаду кращою!“ на 2019 рік, основним заходом якої є облаштування в центрі міста сонячного WI-FI дерева; Програму удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2019 рік.

Рішенням сесії внесено зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Зокрема виділено кошти: на проведення поточного ремонту фасаду Олександрівського сільського клубу, електропроводки в Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 та туалетних кімнат в Пирятинському ліцеї; придбання котла в ДНЗ „Червона Шапочка“ тощо.

Наостанок прийнято ряд земельних питань, зокрема, надано дозвіл 14 учасникам бойових дій на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.