Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавських бібліотеках іноземні волонтери вчитимуть полтавців англійської мови

БО “Світло надії” у партнерстві між Молодіжним центром «Lighthouse», представництвом Міжнародної молодіжної організації AIESEC в Полтаві та Полтавської міської централізованої бібліотечної системи розпочали реалізацію спільної ініціативи Shape Ukraine.

Проєкт спрямований на вивчення розмовної англійської мови та спілкування і буде реалізовуватись упродовж серпня-вересня.

“Знайомство з традиціями інших країн, іншомовна практика, а головне – спілкування з близькими по духу людьми очікує всіх охочих до участі у Speaking Club при бібліотеках нашого міста”, – зазначають на сайті Упраління культури виконкому Полтавської міськради.

Протягом 6 тижнів 6 іноземних волонтерів будуть проводити безкоштовні Speaking Club на базі 6 бібліотек міста й МЦ для підвищення рівня знань дітей, підлітків та молоді з англійської мови. Перша зустріч відбулась у бібліотеці-філіалі №2 з дітьми та дорослими, Головний принцип – говорити тільки англійською. Це навчання в дії, через гру та активне спілкування. Методика, за якою проходить навчання, дозволяє оперативно та якісно оволодіти навичками спілкування. 

Вік учасників — від 10 років. Всі заняття безкоштовні.

поширити новину: