Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській облраді презентували нову депутатську групу

У Полтавській обласній раді презентували депутатську групу «За успішну Полтавщину». До неї увійшли 8 депутатів облради.

У засіданні під головуванням Геннадія Коваленка взяли участь депутати обласної ради: Олександр Коваленко, Олександр Сірик, Віктор Скочко, Олександр Сухань, Олександр Трухін.

Задум створити групу виник ще в травні, повідомив голова депутатської групи Геннадій Коваленко. До неї входитимуть тільки позапартійні депутати. Основою для групи стало міжфракційне об’єднання «Успішна Полтавщина».

Група створена для ефективнішого виконання своїх повноважень. Відкрита для охочих приєднатися, одна з умов — одноголосна підтримка кандидатури всіма членами групи.

«Група створена не для опозиції. Ми підтримуємо законну українську владу. Цінності, які ми сповідуємо — територіальна цілісність і незалежність України, повернення українських територій — Донбасу, Луганщини, Криму, продовження й розширення руху в Євросоюз та НАТО. І, звичайно, хочемо зробити Україну країною без корупції», — зазначив Геннадій Коваленко.

 

Як запевнив голова групи, вони не будуть займатися політичними питаннями, які не входять до компетенції облради та заважають ефективній роботі.

«В області багато питань соціального й економічного характеру, і їх вирішення цікавить насамперед. Основний напрямок роботи — соціально-економічний розвиток громад, забезпечення доступу до якісних послуг освіти, медицини, соціальних сфер, забезпечення правового захисту».

Депутат Олександр Сухань запропонував внести до напрямків роботи допомогу малому бізнесу, а Олександр Коваленко — контроль ремонту сільських доріг та підтримку сільської медицини.

Один із членів групи — Олександр Трухін — нещодавно був обраний народним депутатом України.