Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській міськраді розглянуть петицію про перехід міста на відновлювані джерела енергії

2 серпня о 13:00 в 222 кабінеті Полтавської міської ради відбудеться засідання, на якому розглянуть петицію про перехід Полтави на відновлювані джерела енергії: сонячну, вітрову та енергію біомаси.

Ця петиція вже набрала необхідну кількість голосів громадян та одна з небагатьох, яку розглянуть місцеві посадовці. Збір підписів під петицією ініціювала команда «Еколтави» в рамках всеукраїнського проекту за кліматичне лідерство “Активуй Енергію” від міжнародної організації 350.org.

Минулого року 4 українських міста Кам’янець-Подільський, Чортків, Житомир та Львів публічно задекларували ціль про перехід на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) до 2050 року.

За даними ДАЕЕ, інвестиції у відновлювану енергетику в Україні зросли у два рази та є одним із стабільних додаткових потоків фінансування бюджету. А світові інвестиції у відновлювану енергетику вже перевищили позначку в 300 млрд доларів. До того ж, відновлювана енергетика вважається основною альтернативою скорочення викидів парникових газів – основній причині аномальної зміни клімату.