Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській міськраді оголосили результати екзамену претендентів на начальника управління освіти

На сайті Полтавської міської ради розмістили он-лайн трансляцію проведення конкурсу на заміщення посад в структурних підрозділах Виконавчого комітету та виконавчих органах Полтавської міської ради. Зокрема, екзамен складали претенденти на начальника управління освіти та його заступника.

На посаду начальника управління освіти Полтавського міського виконавчого комітету з 25 можливих балів Людмила Бойченко набрала 17, Олександр Семергей – 16, Юрій Матвієнко – 19, Надія Царина – 17. На посаду першого заступника начальника управління освіти: Іван Проценко отримав 15 балів, Лариса Семеняка – 16, Оксана Курочка – 14.

Про це зазначено в екзаменаційній відомості від 14 серпня 2019 року, яку зачитали після проведення професійного випробування.

Також на посаду головного спеціаліста відділу господарського забезпечення екзамен складали Юлія Василевська (18 балів з 25 можливих). А на посаду завідувача сектору з охорони праці виконкому Полтавської міськради Ігор Зорін (18 балів з 25 можливих).

Такі результати іспиту дозволили всім претендентам перейти на наступний етап. До речі, у Полтавській міській раді конкурс на заміщення вакантних посад проводиться публічно – з он-лайн трансляцією вперше.