Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавській бібліотеці влаштували літературне чаювання з читаннями до Дня незалежності

У гостьовій кімнаті полтавської міської бібліотеки-філіалу №6 відбулися поетичні читання до Дня Незалежності України, назвою для яких став рядок з вірша поетеси Наталії Жовнір: «Я люблю свою мову, люблю Україну!»

Цим віршем авторка розпочала поетичні читання. Поетеси Наталія Жовнір та Юлія Стиркіна прочитали для шанувальників поетичного слова вірші, в яких оспівана Україна з її розкішною природою та працьовитими людьми.

Під час літературного чаювання з поетичними читаннями у бібліотеці презентували нову книгу талановитої поетеси, котра щойно отримала три відзнаки поетичного конкурсу-фестивалю “Інтереальність-2019” Юлії Стиркіної під назвою «Віршовані не витримані вина»: більше 500 сторінок віршів. Книжка вийшла друком у видавництві «Асмі», проілюстрована фотопейзажами авторки.

Наприкінці літературного чаювання від поезії перейшли до прози: обговорили роман Ніки Нікалео «Одне дихання на двох», який вийшов друком у харківському видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Події цього роману відбуваються у Львові та Австрії.

Наталя Сніжко