Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступить відомий український скрипаль

Святослав Кондратів зіграє у Полтавському академічному обласному українському музично драматичному театрі імені Миколи Гоголя.

За словами організаторів, проект Святослава Кондратіва  #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними  музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших  куточках світу – Метеорах Греції, дюнах  Сахари, Норвезьких фіордах, Венеції, Барселоні , Парижі та ін.

Музика Маестро  вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Близько  100 концертів за останні два роки, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність артиста. Його по праву називають Першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України. Стильний та харизматичний Святослав Кондратів підкорює своїм шармом, віртуозністю та талантом з перших хвилин! А енергетика, яка панує на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровують та переносять слухачів у музичну казку, з якої не хочеться повертатись”, – йдеться у повідомленні.

Концерт відбудеться 5 листопада о 19:00.