Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся десятий випуск групи слухачів за програмою НАТО-Україна

У Полтавському університеті економіки та торгівлі відбувся  десятий випуск групи слухачів за курсом «Комунікаційні та інформаційні технології» .

Двадцятеро курсантів зі складу офіцерів запасу та військовослужбовців, що підлягають звільненню у найближчий час, протягом трьох місяців пройшли підготовку за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» та отримали сертифікати та свідоцтва відповідного зразка.

Навчання проводилось за програмою НАТО – Україна з перепідготовки військовослужбовців. В основу удосконалених методик були покладені викладання таких предметів, як «Архітектура комп’ютерів», «Системне програмне забезпечення», «Захист інформації в комп`ютерних мережах», « Організація баз даних» та інших.

За словами директора Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»  Юрія Паржина дієвість та актуальність Програми доведена роками та практичними результатами. Зокрема, за роки її існування перепідготовку пройшли близько 1600 військовослужбовців, з них більше трьохсот – у Полтаві. Близько 80 відсотків випускників по закінченню курсів працевлаштовані згідно отриманих спеціальностей.

Окрім координаторів Проекту, з цією визначною подією випускників тепло привітав ректор ПУЕТ Олексій Нестуля та завідуючий кафедрою економіки та кібернетики навчального закладу Микола Рогоза, які відзначили високу сумлінність та старанність слухачів у оволодінні новими знаннями

-Це дає змогу  у повній мірі сподіватись на  успішне продовження дії Програми НАТО –Україна, що і у подальшому сприятиме  якнайскорішому процесу адаптації звільнених військовослужбовців до умов цивільного життя –  додав Юрій Володимирович Паржин.

Володимир Лазарєв.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)