Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві правоохоронці та правозахисники обговорили ситуацію з дотримання прав затриманих осіб

Сьогодні, 1-го серпня, у Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області відбулося засідання “круглого столу” з питань співпраці щодо дотримання прав затриманих осіб. Про це повідомляє прес-служба Поліції Полтавщини.

Захід відбувся за ініціативи представника Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Сергія Конощука та за участю представників структурних підрозділів апарату Головного Управління, територіальних підрозділів поліції, Управління патрульної поліції Полтавської області, Управління забезпечення прав людини, Регіонального координатора Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області, представників Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадськості.

“На зібранні присутні проаналізували найактуальніші питання, що стосуються захисту прав людини в підрозділах поліції Полтавщини, обговорили ефективність системи безоплатної правової допомоги та здійснення моніторингу. Головне завдання зустрічі – максимальний захист та дотримання прав громадян у правоохоронних органах області”, – йдеться у повідомленні.