Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевіряють чистоту автошляхів та міждворових проїздів

З метою контролю чистоти та благоутрою міста комунальні служби Полтави на чолі із заступником полтавського міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексієм Чепурком щотижнево об’їжджають місто.

Під час чергової інспекції вони приділили увагу автошляхам та міждворовим проїздам. Управління житлово-комунального господарства виконає поточний ремонт вулиці Пилипа Орлика та розгляне можливість виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт дворового проїзду по вул. Болбочана, 4, повідомили у Полтавській міськраді.

Оглянули під час об’їзду і територію біля Музичного училища. Комунальники отримали завдання подумати над облаштуванням там пішохідної доріжки.

За підсумками об’їзду відповідні структури зосередяться на покосі трави, прибиранні сміття, фарбуванні опор зовнішнього освітлення, тощо.

Заступник міського голови Олексій Чепурко зауважив:

– Керівники комунальних підприємств повинні бачити проблеми полтавців на власні очі, щоб швидко й ефективно їх вирішувати. Навести в Полтаві порядок «дистанційно» неможливо – з затишних кабінетів потрібно виходити на місця, поближче до людей. Наші об’їзди якраз і дозволяють це оперативно та результативно зробити.