Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві готуються до першого Фестивалю думок

14 вересня в Полтаві відбудеться перший «Фестиваль думок». Організатори фестивалю – представники активних громадських організацій Полтави. Загальна тема першого Фестивалю – «Полтава – місто можливостей?!»

Фестиваль думок – це креативний досвід країн Скандинавії і Балтії, майданчик для обміну думками, який з’явився в той момент, коли інтернет і ТБ-майданчики вичерпали себе і людям потрібно спілкуватися в реальності, бачачи один одного. Фестиваль безкоштовний і кожен, хто бажає поділитися своїми ідеями, може в ньому брати участь.

Мета фестивалю – звести разом людей з різних верств Полтави, створити платформу для обміну думками, незалежно від становища в суспільстві чи посади; дати учасникам можливість обговорити теми, важливі для сьогоднішнього або завтрашнього дня їх спільнот.

Передбачені 4 локації (Петровський та Сонячний парки, “Твій простір” (біля Музичного училища), дворик Краєзнавчого музею) та 7 змістових майданчиків, на яких будуть відбуватися зустрічі, дискусії та обговорення.

“Основне правило дискусії – готовність змінити свою думку. Кожен спікер повинен бути потенційно готовий, що якщо аргументи його опонента виявляться переконливими та обґрунтованими, то він змінить свою думку”, – зазначає одна з організаторів фестивалю, голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко.