Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Піщанській ОТГ жителів прохають підтримувати в належному стані прибудинкові території

На території населених пунктів Піщанської обєднаної територіальної громади, що у Кременчуцької районі, комунальне підприємство «Комунсервіс» регулярно проводить роботи з благоустрою і в тому числі покіс бур’янів.

Боротьба з бур’янами проводиться в першу чергу на ділянках прилеглих до комунальних закладів і установ, місць масового перебування населення, кладовищ тощо, повідомляє сайт Піщанської ОТГ.

Разом з цим, у відповідності до «Правил благоустрою населених пунктів Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади», обов’язок забезпечувати благоустрій територій, прилеглих до присадибних ділянок та ділянок підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності на відстані 10-25 м покладено на її власників чи користувачів.

Тому жителів громади закликають дотримуватись загальних Правил благоустрою та підтримувати в належному стані свої прибудинкові території.

“Підтримуйте чистоту не лише у себе вдома, але й поза ним. Дотримуйтесь загальних правил поведінки в загальних місцях, не смітіть, навчайте цьому своїх дітей, цінуйте роботу працівників комунального підприємства”, – йдеться у повідомленні.