Ви тут:
Суспільство Україна 

У парках будуть встановлювати кнопки виклику екстреної допомоги

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає пропозицію щодо влаштування в парках спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги у разі можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Наразі переглядаємо норми безпеки у парках. Відтак є пропозиція, яка зараз розглядається – влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції. Це безпека і постійний зв’язок із працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим паче, що у деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не унормувати це питання і в ДБН?» – сказав він.

Ідею встановлення кнопок виклику екстреної допомоги в парках підтримали і користувачі соцмережі Facebook. На сторінці Лева Парцхаладзе було проведено опитування «Чи потрібні у парках кнопки екстреного виклику?». За його результатами, практично всі із більше ніж 5 тисяч користувачів, які відреагували на опитування, «ЗА» влаштування кнопок виклику екстреної допомоги у парках. При цьому багато хто запропонував, за можливості, облаштувати такі бокси із кнопками системами відеоспостереження або іншого захисту від помилкових викликів поліції.

поширити новину: