Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Нових Санжарах мешканці трьох вулиць об’єдналися, щоб облаштувати дитячий майданчик

Жителі вулиць Миру, Нова, Гагаріна та Молодіжної у Нових Санжарах, що на Полтавщині, об’єдналися заради облаштування дитячого майданчика.

“Діти- це наше майбутнє. І наш батьківський обов’язок — показати приклад того життя, якого ми бажаємо нашим дітям, онукам, правнукам. Як показує практика, покращити життя в об’єднаних територіальних громадах можна завдяки активній позиції самих громадян. Тому дуже приємно бачити, що і в нашій громаді є активні й позитивні люди, які розуміють, що один у полі не воїн. Працьовитості та ентузіазму цих людей можна позаздрити, вони не лінуються облаштовувати комфорт та затишок для своїх діток власними руками”, – йдеться на сайті Новосанжарської міської ради.

За словами ініціатора заходу Андрія Скубія, добра справа об’єднала людей різних поколінь та спеціальностей. Ідей багато. На сьогодні вони вже встановили власноруч зроблені паркан і лавочку. Новосанжарська селищна рада надасть їм метал, з якого вони виготовлять тренажери для воркауту та гойдалки для дитячого майданчика.