Ви тут:
PROвсе Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбулася кавунова велопаті

18 серпня миргородські панянки одягли червоні сукні, сіли на велосипеди та розважалися на кавуновій велопаті. Розпочався захід о 17.00 на центральній площі Миргорода. Тут був велопроїзд, майстерклас з виготовлення екосукні, призи, фотосесія, смаколики.

Організатори – відділ муніципальних ініціатив інвестицій та енергоменеджменту міської ради, повідомили у Миргородській міській раді.

Світлинами з велопаті у соціальних мережах уже активно діляться учасники акції.

Мета заходу – привернути увагу до безпеки на дорогах, до взаємоповаги на дорозі та дотримання правил дорожнього руху всіх учасників. Пропаганда екологічно дружнього транспортного засобу, актуального не лише в нашому курортному місті, а й по всій Україні.

“Чому саме дівчачий велопарад? Щоб довести і самим дівчатам, що містом можна рухатися на велосипеді не лише в спортивному, а й в гарній сукні і на підборах. І щоб місцеві водії звиклися з думкою, що в нашому місті багато жінок-велосипедисток і з кожним роком ставатиме все більше. І що не можна притискати велосипедиста до бордюрів. Щоб привернути увагу тих, хто приймає рішення щодо необхідності фінансування розбудови безпечної велоінфраструктури”, – йдеться у повідомленні у соціальних мережах.

поширити новину: