Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді облаштують автобусні зупинки у “Ліску” і “Спортивному”

Тривають ремонтні роботи з благоустрою транспортної інфраструктури. На звернення громадян з мікрорайонів “Лісок” і “Спортивний” та для безпечності пасажирів, додатково у Миргороді облаштовують три автобусні зупинки. Дві – на вулиці Луговій і одна –  на вулиці Тичини. Про це повідомили у Миргородській міськраді.

– Відповідно до неодноразових звернень жителів мікрорайонів «Лісок» та «Спортивний» про облаштування автобусних зупинок по вул. Луговій та вул. Тичини було прийнято рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації по трьох об’єктах.

По об’єкту будівництва: «Капітальний ремонт автобусної зупинки по вул. Луговій в районі буд. № 100 в м. Миргород Полтавської області» згідно з  проектно-кошторисною документацією виконано низку будівельних робіт з влаштування заїзної кишені, по межі  якої встановлено бортові камені бетонні в кількості – 49 м.п., улаштовано покриття  з гарячих асфальтобетонних сумішей в кількості – 140 м, проведено облаштування посадкового майданчика з встановленням бетонних поребриків в кількості – 37 м. п., улаштуванням асфальтобетонного покриття в кількості – 52,5 м2 та тактильної бетонної плитки – 0,45 м2.

По об’єкту будівництва: «Капітальний ремонт автобусної зупинки по вул. Тичини (непарна сторона) в м. Миргород Полтавської  області» за проектно-кошторисною документацією влаштувано заїзну кишеню зі встановленням по її межі бортових каменів у кількості- 31 м.п. та улаштувано покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей у кількості – 56 м2, також облаштовано посадочний майданчик з встановленням бетонних поребриків в кількості – 13 м.п., улаштовано асфальтобетонне покриття у кількості – 15 м2.

По об’єкту будівництва: «Капітальний ремонт автобусної зупинки по вул. Луговій біля № 87 в м. Миргород Полтавської області» також виконані такі види та об’єми робіт : улаштовано заїзну кишеню по її межі встановлені бортові камені в кількості – 21 м.п., улаштовано асфальтобетонне покриття у кількості – 59 м2, також облаштовано посадочний майданчик з встановленням бетонних поребриків в кількості – 13 м.п. та улаштовано асфальтобетонне покриття у кількості – 15 м2.

Система Orphus