Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У молодій Новоселівській ОТГ відбулося перше засідання сесія ради

Найбільш молодою об’єднаною територіальною громадою Полтавщини є Новоселівська (Полтавський район). Перші вибори тут відбулися лише місяць тому. Свій шлях до цього громада долала дуже важко. Майже два роки мешканці виборювали своє право створити фінансово-спроможну громаду.

На першу сесію новообраної ради завітали фахівці Полтавського ЦРМС.

Про порядок формування керівних органів та інші «перші кроки» для нової ОТГ розповів Олександр Ісип, радник з децентралізації. Він також наголосив на важливості застосування договорів міжмуніципального співробітництва (ММС) як ефективному механізмі покращення якості послуг для населення. Учасники дізналися також про успішні практики функціонування  договорів ММС на Полтавщині.

Про новації фінансового законодавства та особливості наповнення бюджету громади говорив у своєму виступі Костянтин Качаненко, радник з питань місцевих фінансів Полтавського ЦРМС.

Від учора Новоселівська ОТГ розпочала повноцінне життя. Вона має стати однією з найкращих громад області завдяки наявності великих підприємств соціально-відповідального бізнесу. Бо на теренах ОТГ працює й потужний агрохолдинг й газовидобувні потужності.