Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінінфраструктури підтримали відтермінування розмитнення “євроблях”

21 серпня, під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, відбулась нарада щодо вирішення питань розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Участь у заході також взяли заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка, голова Державної митної служби Максим Нефьодов, начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, представники Національної поліції, ДФС та громадськості.

З 22 серпня 2019 року настає адміністративна відповідальність водіїв та власників автомобілів на іноземній реєстрації за їх використання з порушенням митного режиму. Президентом України ініційовано відтермінування запровадження штрафних санкцій. За результатами наради прийнято рішення утворити робочу групу, яка за час відтермінування санкцій має розробити новий законопроект, що врегулює порядок розмитнення автомобілів. Робочу групу очолюватиме Владислав Криклій.

“Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що Мінінфраструктури підтримує вказані ініціативи та сприятиме їх реалізації”, – йдеться у повідомленні.