Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У Машівці працівники “Полтававодоканалу” замінюють зношений водогін

5 серпня водоканалівці почали замінювати стару трубу, що прокладена на вулиці Шевченка у Машівці. Працівники комунального підприємства зазначають, що мережа вже давно перебувала в аварійному стані — майже кожен тиждень не обходився без втручання спеціалістів.

Про це повідомляє прес-служба КП ПОР “Полтававодоканал” на своїй сторінці у Фейсбук.

“Це стара поліетиленова труба діаметром 110 мм, яка вже давно відпрацювала своє. Водопровідна труба прокладалась у 80-х роках на глибині 150 -160 см. Вона слугувала понад 30 років. Машівська сільська рада виділила кошти на трубу, а ми її замінюємо. Орієнтовно плануємо поміняти 650 м”, — розповідає радник з виробничих питань КП «Полтававодоканал» Василь Забишний.

Варто зазначити, що водоканалівці працюють з поліетиленовою трубою сучасного покоління. Строк експлуатації — мінімум 50 років. Витримує тиск у 10 атм. Зараз роботи поділили на «черги». Спочатку працівники планують замінити 200 м відрізок трубу, а потім її залишок.

Голова Машівської ОТГ Микола Кравченко зазначає, що такий водогін був збитковим не тільки для КП «Полтававодоканалу», а й для сільської ради та жителів громади.

“У Машівці більша частина водопроводу прокладалась у 70-80 роки минулого століття. Час пройшов, труби стали неможливими для експлуатації. Так само із тією, що на вулиці Шевченка. Працівники КП «Полтававодоканал» у 100 м відрізку труби знайшли 20 дірок. На цій вулиці у нас кожного тижня були аварії. Тому і спланували з «Водоканалам» заміну мережі. Працівники навіть місце врізки змінять, аби її було можливо якісно обслуговувати. Роботою водоканалівців задоволений. Впевнений, громада також залишиться задоволена їхньою працею”, — коментує Микола Іванович.

Попередню, з метою ефективного проведення робіт, сільрада попередила жителів Машівки про ремонтні роботи на вул. Шевченка. Вже до початку перших холодів працівники «Водоканалу» планують завершити заміну водогону.