Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах вшанували пам’ять загиблих захисників

29 cерпня лубенці зібралися біля святого місця, аби вшанувати пам’ять про захисників – усіх земляків, які загинули в боротьбі за незалежність та суверенітет і територіальну цілісність України. Участь у заходах взяли учасники АТО/ООС, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, секретар міської ради Іван Карпець, працівники управлінь та відділів апарату самоврядування, депутати, члени виконкому, громадськість. Про це повідомили у Лубенській міськраді.

Така пам’ятна дата в Україні встановлена президентом Володимиром Зеленcьким і відтепер відзначатиметься щороку.

Жалобна мить, гіркі спогади, біль важких втрат, глибока шана до полеглих героїв-лубенців, захисників держави – всі ці почуття об’єднували кожного, хто прийшов вклонитися тим землякам, які героїчно загинули.

На їхню честь були сказані проникливі слова заступника голови ГО “Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО” Віктора Сивухи. Також усі разом – учасники АТО,ООС, ветерани, військовослужбовці, представники влади, склали молитву за полеглих, яку провів о. Георгій, настоятель парафії “Всіх святих землі української” (ПЦУ).

Вшанували хвилиною мовчання героїв, які вже ніколи не повернуться до життя, поклали квіти до пам’ֹятника загиблим воїнам, запалили лампадки.

поширити новину: