Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці з’явилися три майданчики з вуличними тренажерами

За ініціативи Лохвицької міської ради на територіях трьох загальноосвітніх закладів міста Лохвиця на заздалегідь підготовлених основах спортмайданчиків виконали монтаж та установку вуличних тренажерів.

Як повідомляють у Лохвицькій міській раді, у дітей та молоді міста з’явилася гарна альтернатива спортзалам, коли займатися фізичними вправами можна на свіжому повітрі, а не в приміщенні. 

– Вуличні тренажери – безпечний вид фітнесу, адже всі рухи виконуються під вагою власного тіла. Тому займатися на тренажерах можуть діти різних вікових категорій, – зазначають у міськраді.

У липні на кожному з майданчиків встановили спортивні комплекси «Воркаут», а вчора, 21 серпня, протягом дня їх обладнали тренажерами. Серед них: прес з упором на руки, прес черевний, жим від грудей (верхня тяга), орбітрек, жим ногами, гребний тренажер, батерфляй, та гіперекстензія. 

– Відтепер всі охочі оздоровитися, підкачатися, зміцнивши не тільки тіло, а й дух, можуть зробити це за допомогою 8 тренажерів, якими укомплектований кожен з трьох шкільних спортивних майданчиків.

Система Orphus Поделиться на fb