Ви тут:
Пригоди Суспільство Україна 

У Кирилівці 8 відпочивальників ледь не загинули у відкритому морі

18 серпня до Служби порятунку “101” надійшло 4 повідомлення про події на воді в смт Кирилівка Якимівського району. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області.

Перший випадок стався в районі пляжу бази відпочинку “Пересип”, коли співробітники окремого рятувального посту АРЗ СП на відстані приблизно 2500 м від берега, помітили двох чоловіків, яких на надувному матраці відносило у відкрите море. Ними виявилися 37-річний мешканець Першотравенська та 41-річний житель смт Петропалівка.

Пізніше на цьому ж пляжі в подібну ситуацію потрапили 30-річний та 39-річний чоловіки, яких на надувному крузі відносило у відкрите море. Рятувальники помітили їх на відстані приблизно 1500 м від берега.

Інші дві події трапились на пляжі в районі бази відпочинку “Металург”.

На відстані 2000 м від берега знаходився 54- річний чоловік з 27-річною жінкою, яких на надувному матраці відносило від берега.

Остання подія виникла о 18:20, коли 48-річного чоловіка разом з 43-річною жінкою, мешканців Дніпра на надувному матраці відносило у відкрите море на відстань приблизно 1700 м від берега.

“В усіх випадках рятувальники дісталися до відпочивальників та допомогли знову опинитися на березі. Врятовані від надання медичної допомоги відмовились”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: