Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зменшилась летальність від хвороб системи кровообігу

У Кременчуці вже три роки поспіль  успішно діє  програма «Стоп-інфаркт». Це немедикаментозне інвазивне лікування гострого тромбозу коронарних судин серця, яке дає позитивні результати.

Про це свідчить те, що у І півріччі 2019 року у Кременчуці спостерігається зниження захворюваності населення на серцево-судинні хвороби та на церебро-васкулярні захворювання. Смертність від серцево-судинних захворювань так само зменшилась, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Начальник управління охорони здоров’я Максим Середа впевнений, що впровадження міської програми «Доступна аптека», відкриття інфарктного блоку, ремонт кардіологічного відділення, а  в перспективі створення кардіохірургічного центру на базі лікарня «Кременчуцька», в подальшому позитивно відіб’ється на цих показниках.

Варто зазначити, що під дію програми «Стоп Інфаркт» підпадають кременчужани, які звертаються за медичною допомогою з інфарктом або передінфарктним станом. В рамках програми для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету. За статистичною інформацією, до 70 % хворих доставляють у кардіологічне відділення в ургентному порядку бригадами швидкої допомоги. Головним під час встановлення правильного діагнозу є  проведення швидкої та якісної діагностики.  Зокрема, проводиться діагностика за допомогою коронографії, а проблема  звуження артерій вирішується шляхом стентування.

поширити новину: