Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці затвердили список дітей-сиріт для участі у державній житловій програмі

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 16 до 23 років можуть за рахунок державної субвенції вирішити свої житлові проблеми. На сьогоднішній день, на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради затверджено список із 58 осіб, які можуть учасниками державної програми забезпечення пільговим житлом.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, цю інформацію та список осіб направили до Полтавської обласної державної адміністрації, яка розподілятиме державну субвенцію по регіонах області.

Нагадаємо, що 26 червня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України були внесені деякі зміни в державну програму забезпечення пільговим житлом із числа дітей-сиріт. Отже, відповідно до них за рахунок коштів державного бюджету пільговим житлом забезпечуватимуться не лише діти-сироти, а й діти, позбавлені батьківського піклування. Головними умовами для участі в державній програмі такої категорії дітей є вікові обмеження, тобто вони мають бути віком від 16 до 23 років, та перебувати на обліку в міській квартирній черзі.

У державному бюджеті поточного року на придбання пільгового житла таким категоріям громадян передбачено 700 млн. грн.. Після отримання містом державної субвенції вирішуватиметься питання щодо придбання житла або грошової компенсації тим особам, які мають на неї право.