Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вироблятимуть трактори під новим брендом

Група компаній “АІС” планує почати виробництво тракторів під брендом “КрАСЗ” на заводі “Авто-Холдинг”.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на прес-службу компанії.

На першому етапі планується налагодити виробництво сільгосптехніки потужністю до 30 кінських сил, найбільш затребуваної у невеликих і середніх фермерських господарств.

“Сегмент даної техніки має досить велику ємність, за нашими оцінками – це понад 17 тис тракторів на рік, і він стабільно розвивається. Розраховуємо в середньостроковій перспективі зайняти в ньому від 5% до 10%”, – заявив директор з маркетингу АІС Сергій Боровик.

У групі поки не розголошують інші подробиці проекту, анонсуючи детальну інформацію про запланований до виробництва модельний ряд, ціни і старт прийому замовлень в серпні-вересні.

Роздрібний продаж новинок, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування здійснюватиме ГК “АІС”, техніка буде доступна в кредит або лізинг. Також компанія буде надавати послугу виїзного сервісу.

В АІС нагадують, що вже понад 20 років постачають техніку для агробізнесу, а в 2018 році група вийшла на ринок тракторів і за підсумками минулого року стала імпортером №2 за обсягом поставок в Україну тракторів МТЗ Belarus.

поширити новину: