Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанують пам’ять загиблих в Іловайську

12 серпня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, під головуванням секретаря міської ради Юрія Гриценка, відбувся оргкомітет з нагоди Дня Державного Прапора України та 5-ї річниці Іловайської трагедії.

За словами Юрія Гриценка, цього року формат проведення меморіального заходу, присвяченого Дню пам’яті Іловайських подій, буде дещо змінено.  Його проведуть на Свіштовському кладовищі, де поховано більшість героїв, які загинули під Іловайськом та під час участі в АТО. Там завершується спорудження Меморіального знаку, присвяченого загиблим учасникам АТО.

Заходи із вшанування пам’яті військових, що загинули під Іловайськом, та  всіх кременчужан, які загинули  під час антитерористичної  операції, розпочнуться 29 серпня о 9.00 у парку «Ювілейний» біля пам’ятного  знаку  на честь героїв АТО.  Представники міської влади,  учасники АТО, рідні та близькі загиблих героїв, представники громадських та волонтерських організацій та просто небайдужі містяни покладуть квіти до пам’ятного  знаку. Після цього о 10.00 на Свіштовському кладовищі  біля  сектору для почесних поховань учасників бойових дій, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, де завершується спорудження меморіального знаку, відбудеться мітинг-реквієм, присвячений  5-ї річниці Іловайської трагедії.