Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці в Міському саду встановили систему фільтрації та аерації води

За словами керівника Міського саду Кременчука Віталія Дедюріна, у зв’язку із тим, що у озері мешкають багато риб та пташок, температура зовнішнього повітря влітку дуже висока, а вода у водоймі стояча, тож і виникає проблеми, пов’язані із її мутністю та низьким вмістом кисню. Крім того, відвідувачі парку щодня приносять віз 30 до 50 буханок хліба, щоб покормити риб та качок. Багато залишків хліба залишається у водоймі і починається процес бродіння. Щоб запобігти цим негативним явищам та зберегти флору і фауну водойми, силами працівників Міського саду встановили систему фільтрації та аерації озера. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віталій Дедюлін зазначає у різних точках водойми було встановлено систему забору воли із фільтрами, вона очищається та аерується, а потім знову подається в озеро через 2 фонтанчики, встановлені біля містка. Завдяки цьому щодня очищається та насичується киснем близько 160 літрів води. За 10 днів роботи цієї системи вдалося досягти непоганого результату.

Керівник Міського саду говорить, що якщо міською радою буде затверджено програму розвитку парку «Міський сад» на 2020 рік, то вже наступного року систему аерації буде розширено, а навколо альтанки планують встановити 15 таких фонтанчиків з різнокольоровою підсвіткою.

Система Orphus Поделиться на fb