Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують теплові мережі. Обіцяють закінчити вчасно

У Кременчуці триває підготовка мереж теплопостачання до опалювального періоду. Одним із місць, де наразі працюють бригади КП «Теплоенерго», є мікрорайон Раківка. Завершитися такі роботи мають до встановленого терміну – 30 вересня, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що на мережах теплопостачання Раківки ведеться фактично капітальний ремонт, бо цей трубопровід перебував в експлуатації більше 30 років. Перед теплопостачальниками ставиться задача виконати регламентні роботи в даному мікрорайоні до початку опалювального сезону, щоб його жителі в зазначений термін отримали тепло та гарячу воду. Після проведення інженерних робіт на теплових мережах буде проведена термоізоляція, а на місці ремонту – роботи з благоустрою.

Керівник міста підкреслив, що підготовка до опалювального сезону в місті проходить у плановому порядку, передумов для зривів графіків проведення профілактичних робіт на теплових мережах немає. Подачу теплоносія енергетики будуть готові здійснити відповідно до регламенту 15 жовтня, а за потреби, якщо температурні показники зовнішнього повітря будуть нижчими за нормативні, навіть раніше.