Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на вулиці, де планують запустити новий тролейбусний маршрут, розпочали ремонт дороги

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало реконструкцію проїжджої частини на вулиці Древаля в кварталі 304. На цьому об’єкті дорожнього господарства бригади дорожників облаштовують розворот для тролейбусів, які після проведення ремонтних робіт планують запустити в цей віддалений мікрорайон Кременчука. Йдеться про тролейбусний маршрут «1+», який буде продовжено від колісного заводу до Петрівки.

Наразі шляховики знімають верхній шар дорожнього полотна, зміцнюють основу майбутнього розвороту, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Нагадаємо, Кременчуцьке тролейбусне управління вже провело тестовий проїзд тролейбусів у квартал 304. Метою якого було вивчення можливості запуску електротранспорту в цей мікрорайон, адже поки що в ньому перевезення пасажирів здійснюється лише маршрутними таксі. Участь у тестовому проїзді брали нові зразки електротранспорту з автономним ходом, що були придбані за кошти ЄБРР. Відповідно до технічних особливостей такі тролейбуси пристосовані для роботи на маршрутах, де не прокладені тролейбусні лінії. Після запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у жителів віддаленого мікрорайону Кременчука з’явиться можливість користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутних таксі.