Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії для вихованців відкрили професійні курси кухарів-кондитерів

7 серпня 2019 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відкрили короткострокові професійні курси за напрямом підготовки «Кухар-кондитер».

Як повідомила заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька, завдяки налагодженій співпраці та матеріальній підтримці Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Європейська інтеграція” юнаки матимуть можливість оволодіти додатковими професійними вміннями і навичками для подальшої реінтеграції в суспільстві та працевлаштування після звільнення. Заняття включатимуть як теоретичну, так і практичну підготовку. Під час першої зустрічі з керівником курсів хлопці прослухали пріоритетний навчальний план та інструкції з дотримання техніки безпеки під час навчання. Спробували свої вміння у приготуванні українського борщу та випіканні пиріжків з повидлом і сиром.

«Оволодіння додатковими професійними вміннями і навичками дасть можливість хлопцям швидше знайти місце працевлаштування після звільнення, стати корисним своїй родині та близьким, суспільству в цілому», – зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

поширити новину: