Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Карлівському районі обговорюють укрупнення Ланнівської ОТГ

Відбулися громадські слухання у Климівській сільраді Карлівського району, на якій мешканці обговорювали перспективи свого населеного пункту в розрізі реформи децентралізації.

Зараз на Карлівщині створена лише одна об’єднана територіальна громада – Ланнівська, яка вже може наочно продемонструвати переваги реформи децентралізації. Приміром, тут створено першу на Полтавщині поліцейську станцію. Також очільники громади активно працюють над укрупненням ОТГ – сприяють ініціативам навколишніх сільрад до добровільного приєднання. Про це повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Про все це, в тому числі, говорили у своїх виступах Костянтин Удовиченко, голова Ланнівської ОТГ, та Юрій Тимоха, депутат Полтавської облради.  Бо ж поки-що не надходило жодних ініціатив від районного центру. Карлівка поки-що залишається «білою плямою» на карті реформи – в числі кількох міст Полтавської області, де не утворено ОТГ.

Про переваги та перспективи добровільного приєднання говорила в своєму виступі Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС. Вона акцентувала увагу присутніх на принципі виключної добровільності при приєднанні та інших важливих аспектах реформи. Було досягнуто домовленостей щодо подальшого інформування мешканців про успішні практики громад Полтавщини, можливості та перспективи старостинських округів тощо.