Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінці власники найвпорядкованіших обійсть отримали від 3 до 15 тис. грн

Уже традиційно за ініціативи Гребінківської міської ради відбувається огляд–конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, повідомляє Grebinka.com.

Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 16 учасників – мешканці багатоквартирних будинків усіх форм власності – від комунальної до ЖБК, ОСББ, приватного сектору фізичних осіб.

Визначити найкращих було завдання не з легких. Адже кожний з об’єктів, представлених на конкурс, відрізнявся оригінальністю квіткових композицій, елементів благоустрою, великою кількістю висаджених дерев та кущів. Господарі прикрасили свої двори різноманітними елементами декору: фігурками тварин, птахів, казкових героїв, декоративними міні-водоймами, альтанками і різнобарвними квітниками.

В номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків I місце посів будинок №73, вулиця Шевченка, грошова винагорода в розмірі 15000 (п’ятнадцять тисяч) грн;

В номінації «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків: I місце – ОСББ «Добробут», голова Копилов Юрій, грошова винагорода в розмірі 10000 (десять тисяч) грн;

В номінації «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій ІI місце поділили Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», начальник Бунько Олексій Миколайович, та Гребінківський міський будинок культури, директор Магазій Сергій Станіславович, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

В номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектору» I місце – Дворко Олександр Валерійович, домоволодіння по вулиці Історична № 1г ½ , грошова винагорода в розмірі 3000 (три тисячі) грн.

поширити новину: