Ви тут:
децентралізація Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Білоцерківській ОТГ відбувся перший обласний гумористичний фестиваль-конкурс

3 серпня у селі Красногорівка Білоцерківської ОТГ на березі ріки Псел відбувся перший обласний фестиваль-конкурс гумористичного напрямку «Запальний веселий сміх нас об’єднує усіх».

На фестиваль-конкурс зареєструвалися 39 учасників з 5 ОТГ (Білоцерківської, Великобагачанської, Рокитянської, Омельницької, Шишацької) та з 5 районів (Хорольського, Великобагачанського, Новосанжарського, Гадяцького, Миргородського), які змагалися у номінаціях: читці-гумористи, співаний гумор, танцювальний гумор.

Сьогодні ми розпочинаємо фестиваль, який об’єднає всі території області та країни. Наш час всім потрібен позитив і одним з таких позитивів і стане наш гумористичний фестиваль-конкурс”, – зазначив голова Білоцерківської ОТГ Іван Лещенко.

Ви сьогодні тут всі такі красиві, щасливі, усміхнені. Всі запитують чому на Полтавщині так багато фестивалів, коли йде війна. А відповідь на це запитання досить проста — такі фестивалі дають нам настрій, вони дають нам віру у те, що ми сильна Україна і сильна нація. Ми можемо бути патріотами та мати свою національну ідею, а ще це розвиток громад. Такі фестивалі вартують всеукраїнського визнання”, – сказала директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко.

Дійства фестивалю проходили на декількох майданчиках: основна сцена, місто майстрів з майстер-класами, українська корчма, гостинний двір та джерело з цілющою водою.

У складі журі були: Владислав Шевченко, головний режисер Полтавського академічного музично-драматичного театру ім.Гоголя; Олена Белакова, член національної хореографічної спілки України; Наталія Горбачик, викладач вокалу Гадяцького коледжу культури та мистецтв ім.Котляревського; Наталія Лукьянець, завідуюча сектором культури і туризму Білоцерківської сільської ради, фіналістка всеукраїнського конкурсу «Успішна пані України», Іван Лещенко, голова Білоцерківської об’єднаної громади.

Також у рамках фестивалю відбулися змагання з риболовлі, суддею яких був директор Мисливсько-рибальського господарства “Великобагачанське” Руслан Шарай. Серед учасників були чоловіки і жінки. Протягом години вони ловили рибу, а перемогу здобули ті, хто злови найбільше. Всі отримали подяки за участь, нагородили й учасницю, яка зловила найменшу рибинку.

Фестиваль має й власну емблему, яку розробила завідуюча сектором культури і туризму Білоцерківської сільської ради Наталія Лукьянець.

поширити новину: