Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У бібліотеках Полтави стартує проект «Shape Ukraine. Speaking Club»

«Shape Ukraine» – це майданчик для міжкультурного спілкування, навчання та саморозвитку, проект, що стартував у співпраці з ГО «Світло Надії».

Іноземні волонтери – студенти факультету Міжнародних відносин з Туреччини та Єгипту, в рамках реалізації проекту «Shape Ukraine» приїхали вчити полтавців англійської мови. Знайомство з традиціями інших країн, іншомовна практика, а головне спілкування з близькими по духу людьми очікує всіх охочих до участі у Speaking Club при бібліотеках Полтави. Проект буде реалізовуватись впродовж серпня – вересня, повідомляють в Управлінні культури Полтавської міської ради.

Перша зустріч відбулась у бібліотеці-філіалі №2 з дітьми та дорослими, Головний принцип – говорити тільки англійською. Це навчання в дії, через гру та активне спілкування. Тож методика, за якою проходить навчання, дозволяє оперативно та якісно оволодіти навичками спілкування. Адже волонтери зацікавлені, щоб максимально ефективно для себе й інших провести цей час. Для багатьох учасників це стало першим кроком, щоб переступити барʼєр та нарешті спробувати говорити англійською. Діти виконували цікаві вправи та завдання, для дорослих була унікальна можливість проявити себе та здобути нові знання.

Вік учасників — від 10 років. Всі заняття безкоштовні.