Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

У 40 – крутіше всіх: телеведучий Андрій Данилевич відзначає ювілей

19 серпня відомий телеведучий Андрій Данилевич відзначає 40-річчя. Зібраний і строгий в студії соціального ток-шоу «Стосується кожного», за її межами він підтягнутий, усміхнений і легкий. Здається, навіть зовні молодшає на добрий десяток років. Ті, хто зустрічає його за лаштунками дитячого талант-шоу «Крутіше всіх», на пробіжці або на дитячому майданчику з синами, дивуються: «Ой, у житті ви зовсім інший!». До дня народження Андрія ми зібрали кілька цікавих, але маловідомих фактів про нього. Який же він, Андрій Данилевич, насправді? І що допомагає йому стільки років знаходити в собі сили, щоб допомагати героям «Стосується кожного» розібратися з проблемами і налагодити життя, а юним даруванням з проекту «Крутіше всіх» – розкрити свої таланти?

Андрій Данилевич народився в Житомирі. Однак у телеведучого, як виявилося, є не тільки українське коріння. «Я часто в машині слухаю подкасти польською, – розповідає Андрій. – Мені і сама мова подобається, та й коріння у мене, власне, польське. Чистокровним поляком був мій покійний дід, на якого я дуже схожий, і вся його рідня – теж поляки. Я вважаю, що дуже важливо знати, хто ти, звідки ти, і підтримувати традиції і в своїй родині».

З дитинства Андрій серйозно займався спортом, був у складі збірної Житомирської області з плавання, у юнацькій збірній України. Але отримана під час змагань травма змусила його відмовитися від кар’єри професійного спортсмена. А юнацька любов привела його на одну з радіостанцій Житомира, а в підсумку – в журналістику.

Простота – те, що допомагає ведучому гармонізувати своє життя, бути щасливішим. «Я люблю простих людей і просту кухню. Не дотримуюся ніякої дієти, люблю їсти багато і смачно. Напевно, не набираю вагу, тому що як і раніше багато займаюся спортом – бігаю і плаваю».

Пару років тому Андрій Данилевич здобув другу вищу освіту. Він закінчив юридичний факультет Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. «Завжди хотів отримати другу вищу освіту, – ділиться телеведучий. – Професію міняти не збираюся. Зате знання закону допомагає мені в поточній роботі – розбиратися в історіях наших героїв».

Телеведучий примудряється на майданчику соціального ток-шоу «Стосується кожного» зберігати дивовижну витримку. Тільки колеги і найближчі знають, як йому буває важко: як після зйомок він переживає і погано спить, не може морально відновитися. «Буває, що їду додому зі зйомки, а в голові продовжую діалог з кимось із учасників програми, – говорить Андрій Данилевич. – Але ці історії, трагічні або щасливі, дозволяють мені бачити життя таким, яким воно є насправді».

Відомий телеведучий вражає і своїм вмінням спілкуватися з дітьми – на знімальному майданчику дитячого талант-шоу «Крутіше всіх». У середині вересня на телеканалі «Інтер» стартує ювілейний п’ятий сезон цього проекту. Андрій Данилевич не розкриває секрети нових випусків, але зізнається, що в цей раз він відкрив для себе неймовірні хобі і вперше разом з маленькими учасниками проекту спробував зробити багато нового. Наприклад, змайстрував повітряного змія своїми руками. Загалом, як казала героїня відомого фільму, дійсно, в 40 років життя тільки починається!