Ви тут:
Анонс Культура Суспільство 

Цього вікенду у Дніпрі відкривається 146 тисяч квадратних метрів веселощів та музики

З 2 по 4 серпня 2019 року у Дніпрі на Монастирському острові пройде крос-культурний фестиваль БеzViz. БеzViz Festival – це нове ім’я на музичній мапі України і відбудеться у партнерстві з Представництвом ЄС в Україні.

Територія фестивалю – це 146 тисяч квадратних метрів для веселощів і музики: вдень працюватимуть парк розваг, ярмарок, майстер-класи, шоукейси, фудкорт, спортивні активності, бар на воді. А ввечері буде відкрито три музичні сцени з музикою від понад 40 українських та закордонних виконавців на всі смаки:Lordi, Crazy Town, 5`nizza, Pianoбой, Бумбокс, ТНМК, Zardonic, Bahroma та багато інших. Музика на одній зі сцен – електронній – буде звучати безупинно 72 години.

Спеціально для гостей фестивалю буде представлено Креативну територію ЄС, де кожен бажаючий зможе, відпочиваючи, дізнатися більше про ЄС, європейські цінності та культуру і порелаксувати у зірковому наметі на м’яких пуфах. Також гості фестивалю матимуть унікальний шанс зробити селфі в спеціальній фотозоні ЄС та взяти участь у інших творчих активностях для дітей.

 

“Нам подобається крос-культурність цього фестивалю. Це можна побачити і в різноманітті музичних виконавців, і в запланованих активностях. Європейський союз також поєднує багато культур, які об’єднані спільними цінностями, одна з яких – мирне співіснування різних націй. І не просто співіснування, а співпраця. Тому ми раді втілювати такі цінності у нашій співпраці с фестивалем. Запрошуємо всіх бажаючих відпочити та насолодитися нашою Креативною територією на острові.” –коментують у Представництві ЄС в Україні.

Креативна територія ЄС буде відкрита у всі дні фестивалю, який проходитиме на Монастирському острові. Дістатися до нього можна через два мости, один з яких – понтонний – спеціально монтується для фестивалю. Вхід на фестиваль за квитками. Подробиці – на сайті організаторів http://bezviz.family.

Активності під час фестивалю відбудуться у партнерстві з Представництвом Євросоюзу в Україні в рамках проекту підтримки культурних та спортивних ініціатив в Україні.