Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Три найкращі способи для відпочинку очей

Нашим очам, так само як і іншим м’язам та органам потрібний відпочинок. Від здоров’я м’язів, з яких складається око, залежить зір. Тому важливо, щоб сенсорний орган правильно відпочивав. Тривале перебування за екранами комп’ютера чи смартфона призводить не лише до втоми сенсорного органу. Хронічне перенапруження може стати причиною виникнення у майбутньому різних проблем із зором.
Найкращий спосіб для зменшення навантаження – дати можливість очам відпочити. Для  початку зніміть окуляри або контактна лінзи, якщо ви носите якийсь із засобів для корекції зору. Повна темрява є одним із секретів для підтримки здоров’я очей. Зоровий нерв не відпочиватиме навіть під час сну, якщо кімната, в якій людина спить, буде освітленою. Тому важливо подбати про повну темряву, адже розслаблений зоровий нерв має здатність розслабити решту нервової системи та весь організм.
Пальмінг – це відмінний спосіб для відпочинку ваших напружених очей. Потріть долоні, щоб зігріти їх і трішки прикрийте очі на 5 хвилин декілька разів на день. Ваші долоні повинні блокувати все світло та зігрівати очі. Ви зможете продовжувати довше, якщо поєднаєте це з медитацією. Закрийте очі – це можна зробити за допомогою м’якої пов’язки, яка блокує все світло. Пов’язка на очі не повинна бути зав’язана занадто сильно. Ви можете лежати, або сидіти в зручній та розслабленій позі. Спробуйте і розслабтеся в темряві, не засинаючи. Якщо ви багато годин працюєте за комп’ютером або багато читаєте, очі будуть втомлюватися. Тому намагайтеся відпочивати кожну годину. Ви також можете покласти шматочки огірка на очі, щоб вони охололи, поки ви відпочиваєте.
За матеріалами порталу Opticlub
поширити новину: