Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Столична письменниця Марина Гримич презентувала у Полтаві новий роман

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського пройшла зустріч з докторкою історичних наук, кандидаткою філологічних наук, директоркою видавництва “Дуліби”, авторкою різножанрових романів Мариною Гримич.

Марина Віллівна презентувала в Полтаві свій новий роман “Клавка”, який вийшов у видавництві “Нора-Друк” у травні 2019 р.

Дія роману “Клавка” розгортається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році, коли відбувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського.

 

Як зазначила авторка, вона прагнула написати роман, який буде цікавий і підготованому читачу, звиклому сприймати великі наукові твори, і молоді, яка переважно читає короткі повідомлення, і любителям легкого читання. Складна й драматична тема ідеологічного цькування в літературних колах 1947 р. розкривається через сприйняття й особисту історію секретарки Клавки.

Марина Віллівна відповіла на питання гостей. Присутні мали нагоду придбати авторський примірник нового видання  з автографом авторки.

 

поширити новину: