Ви тут:
Р Суспільство 

Способи відстеження Айфону

Часто трапляються неприємні ситуації, коли iPhone загублюється, а буває і зовсім має місце грабіж. Та сьогодні поговоримо про інші причини, при вирішенні яких також може знадобитися визначити місце розташування iPhone, наприклад: загубився на просторах міста, є бажання доглянути за дитиною або відстеження місцезнаходження співробітників в робочий час.

Визначати місце розташування людини можна трьома різними способами і кожен з них вимагає попередньої підготовки.

Знайти і відстежити iPhone друга

Додаток Find My Friends

Для цього на телефон встановлюється додаток Find My Friends і запускається. Цю операцію потрібно виконати і на своєму iPhone https://comfy.ua/telephone-smartfon, і на апараті друга. Ви входите в систему і всі подальші дії робите під своїм обліковим записом.

На екрані телефону буде видно список друзів, які відкрили доступ до свого місця перебування. Достатньо буде лише вибрати одного, щоб відстежити, де зараз його айфон. Ну, а там, де телефон, там і господар.

Якщо ж ви тільки налаштовуєте зв’язок між iPhone, то потрібно натиснути на «+» в правому кутку зверху, ввести інформацію про одного і вибрати Send. Людину варто попередити про те, що ви збираєтеся внести його до свого списку, щоб не було будь-яких неприємностей у майбутньому.

Можна вибрати режим Temporary і тоді ви зможете бачити свого друга тільки тимчасово. Після цього можна зайти в меню Me і подивитися, де перебуваєте саме ви і хто може за вами дивитися. Там же можна глянути, де знаходяться ваші друзі і визначити їх Айфон.

Відстеження свого iPhone

Додаток Find My iPhone

Свій Айфон відстежити набагато простіше, але для цього теж потрібна спеціальна програма. Це Find My iPhone, яка є у вільному доступі в AppStore. Розробники продумали момент щодо вашої особистої безпеки та, перш ніж встановити «стеження», смартфон запросить вас ввести пароль. Тільки після цього користувач побачить карту, де буде відображатися розташування телефону.

Якщо перейти у вкладку Devices, то можна буде вибрати будь-який свій Apple-пристрій і визначити його місце розташування. Ваш iPhone теж буде відображатися в цьому списку. Натисніть на нього, і програма відразу ж приступить до визначення місця розташування.

Якщо телефон вимкнений або акумулятор розрядився, то програма покаже останнім розташування, коли він відправляв сигнал на супутник. На жаль, точно відстежувати вимкнені телефони досі не представляється можливим.

поширити новину: