Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Спека та сильний вітер: якою буде погода 8 серпня

8 серпня в Україні очікується пік температури повітря – до +26+33 градусів.

Проте холодний атмосферний фронт циклону Xaver з центром над Північним морем дещо знизить градуси на Волині, Рівненщині та Львівщині. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Цей же фронт зумовить у четвер короткочасні дощі у західних областях та подекуди на Півночі. Надвечір завтра дощі дійдуть до Вінниччини, Черкащини, Кропивницького та районів області.

– А ось антициклон Zella з Чорного моря опиратиметься північному циклону і: по-перше – організує суху сонячну погоду в наших східних областях, на Півдні та в Центрі, а по-друге – їхнє протистояння, циклону та антициклону, стане причиною сильного вітру в Україні. Тому завтра міцно затисніть прищепками прання на відкритих балконах, перенесіть ремонт даху на день-два пізніше і, як завжди, паркуйте автомобіль подалі від старих великих дерев чи білбордів, – написала Діденко.

У Києві 8 серпня температура повітря протягом дня досягне +30 градусів і вище. Ймовірний локальний дощ з грозою та поривчастий, до сильного, вітер.

– Отже, 8 вересня головними синоптичними ньюсмейкерами в Україні будуть спека та сильний вітер.

Система Orphus