Ви тут:
Суспільство Україна 

Смуга перешкод та стрільба з танка: у ЗСУ тривають змагання танкістів

Триває третій день конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України. На загальновійськовому полігоні, що на Чернігівщині, змагаються танкісти з чотирьох регіонів України, які представляють свої оперативні командування. Честь ОК “Північ” захищає зведений взвод 1-ї окремої танкової Сіверської бригади Збройних Сил України. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Тож черговий день танкістської боротьби приніс військовим можливість показати свої здібності у стрільби з пістолета Макарова та продемонструвати фізичну вправність.

Швидкісна стрільба з пістолета з різних положень була не просто стрільбою. Армійці бігли, стріляли з положення стоячи, потім знову бігли, вели стрільбу з положення з коліна. Не дивно, що танкісти змушені були стріляли і з самого танку, а точніше з його люка. Та й на цьому стрільби не завершилися. Далі хлопці переміщувалися до наступного вогневого рубежу, несучи дві споряджені коробки до кулемета Калашникова танкового, після чого продовжували стрільбу з положення лежачи.

Не менш вражаючим етапом конкурсу стала смуга перешкод. Перелізти через стіну, перевернутися на животі через вищу колоду, проповзти під колючим дротом, пройти, балансуючи на балці, пролізти крізь трубу-траншею, подолати міст з мотузки… та ще купа інших завдань довелося подолати танкістам на шляху до перемоги.

“За результатами швидкісної стрільби кращою стала команда 1-ї окремої танкової Сіверської бригади Збройних Сил України. Смугу перешкод найшвидше подолала команда з 17-ї танкової. Однак у конкурсантів попереду ще один день боротьби. У підсумку переможець від оперативного командування представлятиме його та свою бригаду на рівні Збройних Сил України”, – йдеться у повідомленні.