Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Скандальна українська співачка виступить у Полтаві

Maruv, яка перемогла у відборі до Євробачення — 2019, однак не поїхала до Ізраїлю, приїде до обласного центру наприкінці року.

За словами організаторів, концерт відбудеться 26 листопада о 19:00 у Палаці дозвілля “Листопад”.

“Сольна кар’єра Анни почалася в минулому році. Її неймовірно успішні сингли For You, Focus On Me, Siren Song, Black Water, а також суперсінгл Drunk Groove завоювали величезну популярність! До речі, в 2018 році також вийшов повноцінний альбом співачки під назвою Black Water”, – йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляє internet-bilet.ua, ціна квитків – 250 – 850 грн.

MARUV (справжнє ім’я Ганна Борисівна Корсун, дошлюбне прізвище Попелюх;нар. 15 лютого 1992, Павлоград, Дніпропетровська область, Україна) — українська співачка, композиторка та авторка пісень, переможниця Національного відбору на 64-й пісенний конкурс «Євробачення» з піснею «Siren Song».

Скандально відома тим що не зважаючи на Російсько-українську війну 2014—2019 рр. у 2019 році продовжила постійно виступати в Росії, що негативно сприйняли в Україні.

На початку 2019 року, напередодні національного відбору до Євробачення 2019 в українських ЗМІ з’явилась інформація про те, що Maruv має гастролі в Росії після початку Російсько-української війни 2014 року. Maruv повідомила, що вони продовжують виступати в Росії оскільки таким чином гурт «несе мир […]» і що «хтось береться за зброю, а хтось — за музику. Це мій спосіб нести мир». Згодом, під час фіналу Нацвідбору, у відповідь на запитання ведучого MARUV зауважила: «Не можна всю Росію судити по президенту. Адже в Росії чотири мільйона людей. Чи чотири мільярди». У відповідь Сергій Притула сказав: «Знаєте, чотири мільярди — це мрія їхнього президента, а чотири мільйони — мрія усіх українців». Така проросійська позиція співачки викликала осуд в українському суспільстві.

25 лютого, після перемоги у нацвідборі до Євробачення 2019 від України, Maruv відмовилася підписувати договір з НСТУ на участь у конкурсі «Євробачення» оскільки її не влаштовували умови договори за якими вона мала відмовитися від концертів в Росії як мінімум рік після Євробачення.

поширити новину: