Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Середа в Україні буде гарячою: прогноз погоди на 21 серпня

21-го серпня максимальна температура повітря становитиме +28+30 градусів, на Півдні, Сході та у більшості центральних областей +30+34, подекуди до +35 градусів. У Карпатах +21+24 градуси.

Сухо сонячна погода домінуватиме, лише на крайньому заході можливі періодичні дощ та гроза. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала синоптик Наталка Діденко.

– У Києві 21 серпня буде спекотно та сонячно. Протягом дня близько +30 градусів, найближчої ночі, раптом кому не спиться і гуляється, +16+18 градусів.

Надалі спека спаде 22 серпня у західних областях, 23 серпня, на День Прапора, ще й у північних. Південь та Схід залишаться у гарячому сухому повітрі.

Між іншим, 22-23 серпня посилиться східний вітер. Такі умови, коли тривалий час панує спека, сухе повітря і сильний вітер, можуть викликати суховії.

– Вода буде найбільшою потребою найближчими днями – не забувайте пити побільше і захищайтеся від надмірного сонця окулярами, мереживними парасолями і кепками з капелюшками, або переміщуйтеся від тіні до тіні. Літо триває, – підсумувала Діденко.