Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні День військ зв’язку України

8 серпня — День військ зв’язку України. Це свято відзначають щорічно з 2000 року, коли президент країни підписав указ про заснування цього свята.

Війська зв’язку — спецвійська, призначені для забезпечення зв’язку і управління військами. Входять до складу всіх родів військ ЗСУ.

Війська зв’язку включають вузлові і лінійні з’єднання, частини технічного забезпечення зв’язку та автоматизованих систем управління, служби фельд’єгерсько-поштового зв’язку.

З нагоди професійного свята воїнів-зв’язківців привітав Міністр оборони України Степан Полторак.

“Вітаю військових зв’язківців з професійним святом — Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

Війська зв’язку є невід’ємною, високотехнологічною частиною ЗС України, тому що забезпечити якісну перевагу над ворогом неможливо без належної організації системи комунікації.

Військові зв’язківці неодноразово доводили на полі бою свою професійність у забезпечення надійного зв’язку для управління частинами та підрозділами.

Ваш бойовий досвід, здобутий під час боротьби з агресором, є надійним фундаментом подальшого розвитку цього роду військ.

Щира вдячність вам за щоденну самовіддану службу та добросовісне виконання професійних обов’язків. Слава Україні!”, – йдеться у привітанні.

поширити новину: