Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини навчають дітей безпечно відпочивати

У рамках акції «Безпечний відпочинок» співробітники обласної Служби порятунку «101» для юних відпочивальників з дитячих таборів Кобеляцького, Котелевського та Новосанжарського районів днями провели інформаційно-профілактичні заходи.

Під час зустрічей з дітлахами рятувальники нагадували основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку в лісових масивах, правила безпечної поведінки на воді, як поводитися під час грози, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Також, як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, вогнеборці демонстрували дітям пожежні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає рятувальникам ліквідовувати наслідки різних надзвичайних подій та ситуацій. Фахівці Служби порятунку «101» розповіли тактико-технічні характеристики спецтехніки та провели показове гасіння умовної пожежі.

Діти мали змогу не лише пригадати життєво важливі правила безпечної поведінки, дізнатися більше про пожежно-рятувальну службу, а й спробувати себе у ролі вогнеборців. Так, всім бажаючим була надана можливість вдягти бойовий одяг рятувальників, елементи спорядження, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.

Для того, щоб діти не забували та дотримувалися правил безпеки життєдіяльності, фахівці ДСНС наприкінці заходів вручали тематичні пам’ятки.