Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Призначили нових заступників міського голови Полтави

Сьогодні, 5 серпня, на позачерговій двадцять шостій сесії Полтавської міської ради сьомого скликання прийняли на службу в виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердили на посади заступників міського голови.

Зокрема, першим заступником міського голови став представник ВО «Батьківщина» Ігор Федій.

Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, вирішення питань галузевої освіти та охорони здоров’я екс-голова фракції «Рідного міста» Світлана Нестуля.

Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами Полтавського міського виконавчого комітету представник СДП Сергій Рекотов.

За таке призначення проголосували 23 депутати. Проти було троє.

Також на сесії утворили виконавчий комітет у складі 17 осіб та розподілили обов’язки між міським головою, секретарем та заступниками.

Нагадаємо, на двадцять п’ятій позачерговій сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутати з другої спроби розпустили виконавчий комітет. Також тоді обранці звільнили з роботи трьох заступників міського голови Полтави. Зокрема, з посад звільнили першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступника з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому міської ради Віталія Нікіпелова та заступника з питань діяльності виконавчих органів Людмилу Бойченко.

Такому рішенню передували петиції щодо звільнення заступників мера обласного центру, які підтримали мешканці міста:

http://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=389
http://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=392
http://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=386

поширити новину: