Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура вимагає повернути у держвласність земельну ділянку у центрі Пирятина

Прокуратура встановила, що у 2009 році рішенням сесії міськради у приватну власність громадянину було передано земельну ділянку площею 0,1 га вартістю 650 тисяч гривень за рахунок земель промисловості, для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель у центрі Пирятина. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Разом з тим, прокуратури встановила що вказану земельну ділянку передали у приватну власність без розроблення та затвердження проекту відведення земельної ділянки та без погодження санітарно-епідеміологічного органу.

При передачі земельної ділянки у власність було змінено цільове призначення земельної ділянки, яке не відповідає містобудівній документації, а сама спірна земельна ділянка розміщена в межах санітарно-захисної зони, де забороняється будівництво житлових об’єктів, об’єктів соціальної інфраструктури та інших об’єктів, пов’язаних з постійним перебуванням людей.

“Зважаючи на вказане, органами прокуратури Полтавської області направлено до суду позовну заяву з вимогою скасувати рішення сесії та зобов’язати фізичну особу повернути територіальній громаді вказану земельну ділянку”, – йдеться у повідомленні.