Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про зміни у зв’язку з запровадженням міжнародного номера банківського рахунку за стандартом IBAN розповіли в ГТУЮ Полтавщини

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Порядок визначає умови, підстави та процедуру надання інформації про зареєстровані речові права, обтяження речових прав, об’єкти та суб’єкти таких прав/обтяжень та про осіб, що отримували інформацію з Державного реєстру прав, права та обов’язки суб’єктів, що є учасниками зазначеної процедури.

 Як розповіла перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак, інформація з Державного реєстру прав надається виключно за допомогою програмних засобів ведення Реєстру у паперовій або електронній формі, що має однакову юридичну силу та містить обов’язкове посилання на Державний реєстр прав. А от інформація про користувачів інформації надається виключно у паперовій формі.

“За бажанням особи інформація може додатково містити відомості про набуття, зміну і припинення речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, а також про внесені зміни до відповідних записів Державного реєстру прав та його невід’ємної архівної складової частини у хронологічному порядку”, – йдеться у повідомленні.

Пошук відомостей здійснюється за одним або кількома з таких ідентифікаторів:
щодо об’єкта нерухомого майна:
– реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна;
– кадастровий номер земельної ділянки;
– адреса об’єкта нерухомого майна;
щодо суб’єкта речового права, обтяження – фізичної особи:
– прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові;
– номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
– номер та за наявності серія документа, що посвідчує таку особу;
– реєстраційний номер облікової картки платника податків;
щодо суб’єкта речового права, обтяження – юридичної особи:
– повне найменування юридичної особи;
– ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

 За надання інформації справляється адміністративний збір.

Варто зазначити, що дія цього Порядку не поширюється на надання витягу з Державного реєстру прав під час проведення реєстраційних дій відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” і отримання інформації з Державного реєстру прав відповідно до Порядку доступу до Державного реєстру прав на нерухоме майно.