Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Представників санаторно-курортних закладів Миргорода запрошують на Міжнародну конференцію з розвитку медичного туризму

Представників санаторно-курортних закладів Миргорода взяти участь у Міжнародній конференції щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації, в рамках роботи Першого форуму медичного та оздоровчого туризму Львівського регіону, що відбудеться 08 серпня 2019 року.

Запрошення розмістили на сайті Миргородської міської ради.

Конференція організована Мінекономрозвитку спільно з Львівською облдержадміністрацією за підтримки Української Асоціації Медичного туризму та Голови Глобальної Асоціації Медичного туризму.

Під час Конференції заплановано проведення панельної дискусії «Україна на світовій карті медичного туризму» та В2В зустрічі за участі провідних установ, що надають медичні послуги (санаторії, медичні центри, клініки, лікарні, реабілітаційні та діагностичні центри), а також потенційних покупців медичних послуг (посередників) з країн Перської Затоки (Саудівська Аравія, Катар, Бахрейн, ОАЕ, Кувейт), Середньої Азії та Кавказу, провайдерів з медичного туризму, представників медіа, спеціалізованих інтернет-платформ та друкованих видань.

Місце проведення заходу: готельний комплекс «Edem Resort Medical & Spa», c.Стрілки Перемишлянського р-ну Львівської області. Початок роботи Конференції о 10:00. Трансферт до місця призначення від Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів, вул.Винниченка,18 з 8.00 до 9.00 год.

Реєстрація учасників Конференції здійснюється за посиланням  у термін до 02.08.2019.